Замість Майстерні Новорічних Листівок 2015

Замість Майстерні Новорічних Листівок 2015

Багато хто питав і чекав на Майстерню Новорічних Листівок 2015 і я, по правді кажучи, на початку 2015 року планувала її проводити, навіть намалювала нові штампи і планувала їх замовляти (у набагато більш якіснішому варіанті ніж минулого року, хе-хе). Але, але усе сталося трішки по іншому, і я майже усе літо працювала над такою собі новорічною майстернею використовуючи ножі Spellbinders!

Замість Майстерні Новорічних Листівок 2015

Я вже писала, що я стала online educator на сайті Big Picture Classes чому я безмежно (мені треба знайти інше слово, тому що “безмежно” зовсім не передає всі мої емоції) рада. Це був важливий крок (один із дуже важливих кроків) у моїй творчості, і ось декілька днів тому мій перший соло онлайн клас стартував – Holiday Cards | Die Cutting. Цей клас доступний лише англійською мовою.

Замість Майстерні Новорічних Листівок 2015

Це онлайн клас для:

 • любителів ножів для різання;
 • фанатів товарів Spellbinders;
 • прихильників стилю Чисто і Просто;
 • тих, хто любить опановувати нові техніки та просто робити красу!

На вас чекає 4 детальних відео уроки, пояснення та домашнє завдання до кожного уроку. Для прикладів, які я показую у цьому класі використані найновіші новорічні ножі Spellbinders, проте ви можете використати будь-які інші ножі, техніки які я демонструю та яким я навчаю працюють не лише із новорічними ножами.

Вартість:

Цей онлайн клас знаходиться на сайті www.bigpictureclasses.com і доступний лише там. Доступ до сайту (не до мого класу, а до цілого сайту) є платним, і коштує $9.95 на місяць. Ви можете розпочати тестовий місять безкоштовно і подивитися чи цей сайт і чи уроки із цього сайту вам цікаві. Усього за $9.95 на місяць ви отримаєте доступ не лише до мого класу, але й до більш ніж сотні інших класів.

На сайті є онлайн курси по скрапбукінгу, кардмейкінгу, мікс медії, фотографії та ін. Усе що вам потрібно – це трішки вліьного часу та бажання вчитися! Нові онлайн класи додаються на сайт ледь не щотижня і продовжують навчати! Я й сама вже закінчую працювати над другим онлайн курсом для Big Picture Classes.

Приєднуйтесь! Сподіваюся побачити вас на Big Picture Classes!

10 Comments

  1. Поки ти шукаєш потрібне слово, я за тебе безмежно рада! Мої вітання з творчими досягненнями та здійсненням бажань))

  1. Круто,коли мрії здійснюються! А ось майстерні листівок буде не вистачати…хоча участі не приймала(не було часу), але завжди чекала нового випуску,бо ти з таких простих матеріалів таку красу робила! Але..все на краще! Я так вважаю)

   1. дякую, Віка! ох я б її за любики продовжувала робити, але часу теж на все бракує 🙂 ще б по 24 години в кожному дні і тоді…. )))

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!