Листівка із квітучим мостом для Spellbinders

This post is also available in English

Настав черговий другий вівторок місяця і я поспішаю поділитися з вами листівкою, яку зробила для мого улюбленого Spellbinders. Взагалі, вийшло доволі кумедно і трішки наплутано, оскільки я, обираючи набір ножів для роботи, думала про зовсім інший ніж. Дизайнери компанії не мають красивих фотографій ножів і чітко підписаних файлів, а лише один маленький документ із практично схематично намальованими і підписаними новинками, по якому, іноді, доволі складно сказати що це.

Yana Smakula | Spellbinders Gramma's Bridge Die Thanks For listening Card

Я тоді була не надто уважною, і обрала ніж Gramma’s Bridge, а насправді зробила листівки із сусіднім – Circle Delight. Після того, як я здала роботу я зрозуміла, що щось не так і швиденько зробила ще одну листівку, вже із тим ножем, якого таки дійсно обрала. Перші дві листівки із набором Circles Delight я теж показала у своєму та їхньому блогах минулого місяця, а тепер от нарешті показую листівку із ножем Gramma’s Bridge.

Yana Smakula | Spellbinders Gramma's Bridge Die Thanks For listening Card

Це досить цікавий ніж із колекції Heart & Home, якщо не помиляюся, він довший час був ексклюзивним лише для Великобританії. Зараз ексклюзивність пройшла – і з ним може працювати решта кардмейкінгового світу. Ніж вирізає основну частину мосту – арку, дві бокові колони і декілька маленьких елементів для створення текстури та об’єму. Зібрати його теж можна по різному, можна колони розташувати після арки, можна позаду, можна спереду.

Yana Smakula | Spellbinders Gramma's Bridge Die Thanks For listening Card

Я розташувала їх поверх арки і ще й використала об’ємний скотч. Вирізані цим ножем елементи можна також легко затонувати і надати їм ще більшої реалістичності, я скажу чесно, тонувати не люблю, тому майже завжди уникаю цю процедуру. А ще можна різні елементи мосту вирізати із різних кольорів/відтінків картону. Це також має виглядати досить цікаво.

Yana Smakula | Spellbinders Gramma's Bridge Die Thanks For listening Card

Окрім вирізаного мосту, я прикрасила свою листівку красивим бордюром і доповнила його коричневими перлинками. Сам міст я прикрасила маленькими квіточками, які вирізала за допомогою ножа – гортензії, на це мене надихнула Оленка, вона з цими ножем таку красу робить!

Фото інструкції для цієї листівки можна знайти у блозі Spellbinders.

Ножі Gramma’s Bridge з’являться у продажі за декілька тижнів, поки що їх у нашому магазині немає.

А ще хочу запросити вас сьогодні до Spellbinders UA, де стартувала нова рубрика – Вирізаємо з Оленкою, обов’язково заходьте подивитися!

Spellbinders-UA-Die-Cutting-with-Hellen-S4-504-Arched-Elegance-featured

Матеріали:

Ножі Hydrangea, Spellbinders, S2-163 Ножі Standard Circles LG, Spellbinders, S4-114 Ножі Standard Circles SM, Spellbinders, S4-116  Gramma's Bridge S4-513  Ножі Curved Borders Two, Spellbinders, S5-201  Ножі 5 x 7 Matting Basics A, Spellbinders, S6-001  Ножі 5 x 7 Matting Basics B, Spellbinders, S6-002 Машинка для різання та тиснення Grand Calibur Teal, Spellbinders, GC-200 Інструмент Tool ‘n One, Spellbinders, T-001  Картон білий Dovecraft Premium White Card, А4, 10 аркушів, DCBS65  Двосторонні об'ємні клеєві квадратики, 5х5мм, 400шт, DCBS01
Набір паперу Bella Rose, 30x30 см, First Edition, FEPAD081

12 Коментарів

   1. я чесно кажучи терпіти не можу цього 🙂 як на мене це вішання замків настільки псує зовнішній вигляд 🙂

  1. Романтика!!! Незвично та лірично)))))
   Покорив напис. Виглядає як емітація напису від руки.
   А квіточки такі гарнюні))) …Ножі універсальні!
   Хочу відмітити нову рубріку у Spellbinders UA “Вирізаємо з Оленкою”. Класна ідея та море натхнення. Так тримати!!!!)

   1. ДЯКУЮ, Оленко! Ці штампи від Stampendous дуже кльові і на багато різних подій є, одні із моїх улюблених.
    І окреме дякую за рубрику, Лєна постаралася на славу )

   1. Дякую, Оленочко! Так приємно, що нова рубрика сподобалась. Постараюсь далі “не підкачати” і показати вам ще багато нових ножів і нових ідей!

    1. Молодчинка!
     У вас там зібралася супер команда!!!))

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!