Весняний блог хоп від Spellbinders UA. Робимо тиснення! + Подарунки

Ми з дівчатами із української команди Spellbinders знову запланували для вас блог хоп! Запрошую усіх вас приєднатися! Цього разу ми попрацювали із різноманітними товарами для тиснення і виготовили 5 абсолютно різних листівок.

Весняний блог хоп від Spellbinders UA. Робимо тиснення! + Подарунки

Подорожуйте блогами разом з нами, залишайте коментарі та приймайте участь у розіграші чудового подарунку! Деталі про розіграш нижче.

Поїхали!

Подарунки!

Наш блог хоп не обходиться і без подарунків! Отримайте нагоду виграти папки для тиснення від Spellbinders!

Дві 3D папки для тиснення: Oval Accent E3D-017 та Royal Wings E3DS-002

Весняний блог хоп від Spellbinders UA. Робимо тиснення! + Подарунки

Щоб взяти участь у розіграші подарунку, будь ласка, розмістіть у своєму блозі та/або соціальній мережі (Facebook, Вконтакті, Instagram) запис про наш блог хоп, банер блог хопу, дайте посилання на Spellbinders UA www.spellbinders.com.ua та розкажіть нам чи є у вас папки для тиснення від Spellbinders! Прохання по закінченню конкурсу посилання та записи не видаляти.

Посилання приймаються до 15-го квітня включно. Переможець буде оголошений 17-го квітня на сайті Spellbinders UA. Якщо ви приймали участь у попередньому блог хопі і по його закінченню видалили запис у своєму блозі/соціальній мережі цього разу ви не будете допущені до розіграшу подарунку.

В розіграші подарунку можуть приймати участь лише жителі України. Подарунок буде надіслано за кошти Spellbinders UA на вказану переможцем адресу по Україні.

29 Comments

  1. Так швидко новий блог-хоп! Кльово! Мені колись здавалось що то так складно, і я не приймала участь поки самій не довелось його проводити, – виявилось досить цікаво.
   А на рахунок того, що не можна старі записи по блог-хопу стирати – то я такого навіть не знала. Періодично чищу свій блог від цукерок – і не тільки чужих, а навіть тих які сама проводжу. Тому думаю варто про це написати у правилах.
   А в минулому блог-хопі планувала прийняти участь, квіточки були супер! Але не встигла 🙁

  1. Як добре!!!! Щось останнім часом я зовсім не встигаю приймати участь у конкурсах та блог хопах.
   Дякую за можливість!!!

  1. Интересная тема для блог-хопа!!! Папок для тиснения в моем арсенале аж одна 😉 и в последние время активно ее использую – в основном делаю с ее помощью фотобоксы или основы для открыток на детские МК ;)!

  1. Привет, Яночка! Спасибо за интересные и полезные МК! Папок для тиснения в моем арсенале много, но Spellbinders только одна))) С удовольствием принимаю участие в розыгрыше!

  1. Вже у всіх побувала в гостях :).Вражень-море.Дуже подобаються незвичайні способи використання ножів і папок.З задоволенням беру участь в розіграші.Дуже дякую за таку можливість 🙂

  1. Жаль, не смогу учавствовать.. я удалила запись прошлого блог-хопа, но ведь там не было в условиях “не удалять” (((

   1. Юль, в правилах написано розмістити посилання 🙂 Ви ж коли подарунок отримуєте не відсилаєте його потім назад покористувавшись 🙂 Так само і посилання не слід видаляти після того, як ви його розмістили.
    Коли ви стираєте посилання ви тим самим шкодите рейтингу нашого ресурсу в пошукових системах.

  1. Яна, яка краса, ви з дівчатами знову натворили такої краси, що й очей не відірвати)) Я вже у всіх побувала все переглянула краса неймовірна)) Та маю ще не виконаний єтап хочу ще все раз подивитись та прокоментувати, бо не можливо обійти таку красу і не залишити хоч пару теплих слів!) Дякую вам дівчата!)))

  1. Очень интересно и познавательно участвовать в Блог-хопе! Работы у дизайнеров замечательные! 🙂

  1. Яно, дякую тобі та дівчатам за неймовірну красу та корисну інформацію, що її отримала під час стрибання по блогах!

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *