Листівка до Дня Народження Wish Big

На сьогодні у мене був запланований зовсім інший запис (із милою листівочкою з пір’ям), але поки що у Зроби Сам(А) її показати не можу, тому покажу вам трішки іншу роботу. Це простенька листівка на День Народження:

Листівка до Дня Народження Wish Big

Для листівки я використала чудовий яскравий папір із колекції Happy Together від Echo Park та ножі із нового релізу від Spellbinders, а саме теги із набору Charmed I’m Sure S4-399. Штамп-напис від Hero Arts із набору Circles CL674.

Листівка до Дня Народження Wish Big

Листівка до Дня Народження Wish Big

Листівка до Дня Народження Wish Big

Матеріали | Картон: Dovecraft (Premium White). Скрап папір: Echo Park (So Happy Together). Штамп: Hero Arts (Circles CL674). Машинка для вирізання: Spellbinders (Grand Calibur). Ножі: Spellbinders (Charmed I’m Sure S4-399). Чорнило: Dovecraft (Embossing Ink). Пудра: Hero Arts (Gold). Ручка: Faber Castel. Шнурок: We R Memory Keepers (Aqua). Клейкі матеріали: Dovecraft.

P.S. Мене періодично питають який картон я використовую для своїх листівок – я завжди користуюся аркушами з набору Premium White від Dovecraft.

Він доволі цупкий, підходить як для основи листівки, так і для тиснення у машинці. З одного у мене виходить зробити 2 листівки більш менш стандартного розміру 11х14 см (вимірюю в дюймах, тому це 4″ х 5 1/2″). Відтак вартість однієї заготовки усього 95 копійок – як на мене це дуже економно.

23 Comments

    1. Як завжди гарна листівка!!! Яскраві теги та прапорці чудово виглядають на світлому фоні! Вчора отримала акційну коробочку! Все дуже сподобалося! І штампи, і бумага, і штемпельні подушечки, і прикраси, і дирокол!!! Всього не перелічити!!! Мені завжди приємно робити покупки в вашому магазині! Дуже дякую за якісну роботу!

    1. Просто и красиво и празднично. Меня в последнее время тоже на такое пробило. И я назвала это громко :”Проект простые открытки”.

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!